Tarcza Stabilizacji i Bezpieczeństwa Materialnego oraz Sukcesu Zawodowego

Mandale_Weroniki_Wer_Idawer_28

Tarcza Stabilizacji i Bezpieczeństwa Materialnego oraz Sukcesu Zawodowego ? Osobista Mandala Runiczna stworzona dla Uli K w intencji zrealizowania planów zawodowych, osiągnięcia sukcesu zawodowego i finansowego oraz ustabilizowania sytuacji życiowej i materialnej.

Mandala mojego autorstwa. Obraz energetyczny 30 x 30cm namalowany ręcznie na płótnie, (sygnowana przeze mnie Weronika Wer Idawer), jest remedium na problemy zawodowe i finansowe. Wspiera rozwój, postęp, powodzenie w pracy, obfitość, sukces, realizację planów. Pomaga przyciągnąć do naszego życia powodzenie materialne, stabilizację zawodową i materialną, szczęście i sukces w sprawach zawodowych i finansowych.

Mandale takie wykonuję w intencji przyciągania i wspierania pozytywnych przekonań i afirmacji. Mandale maluje na zamówienie dla indywidualnych osób lub w intencji jakiejś pozytywnej wartości, afirmacji. Do Mandali wykonuję 8-10 stronicową analizę Mandali pod katem – numerologicznym, kolorystycznym, kształtów i interpretację skryptu runicznego. Jeśli chciałbyś/abyś zamówić tą lub inną mandalę lub mandalę wykonaną specjalnie dla Ciebie proszę o kontakt pod nr. tel. 666 205 751

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress