SZCZĘŚLIWY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI

SZCZĘŚLIWY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI!- Weronika Wer

SZCZĘŚLIWY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI!

Noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia miłość, szczęście, harmonię i partnerstwo w związku. Otworzy Twoje serce na miłość, nowy związek i relacje! Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera i ułatwi zakochanie się. Pomoże Ci pokonać trudności, problemy i obudzi uczucia w Twoim dotychczasowym związku. Przeznaczony dla osób samotnych, chcących znaleźć partnera i zakochać się. Także dla osób, które mają problemy w swoim związku i chciałyby go zharmonizować lub ożywić wygasłe uczucia w swojej relacji.
Kamień – rodonit, orientacyjne wymiary: ok 3cm x 2cm x 1,5 cm.
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

 

 

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress