SZCZĘŚLIWY RUNICZNY TALIZMAN BOGACTWA!

Weronika_Wer_Talizman_Bogactwa2

SZCZĘŚLIWY RUNICZNY TALIZMAN BOGACTWA!

Talizman ten noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia bogactwo, rozmnoży Twoje pieniądze, wzmocni Twoje prosperity, przyciąganie do Twojego życia pieniądze! Otworzy Cię na obfitość. Pomoże Ci pokonać trudności, problemy z zarabianiem pieniędzy.
Kamień fluoryt. Wymiary 1cmx1cm1cm. Bransoletka – rzemyk pleciony w kolorze czarno-biały, pomarańczowym, czarnym, niebieskim, różowym lub czerwonym – do wyboru. Talizman jest w ozdobnym woreczku, znaki runiczne są grawerowane i malowane trwałym kolorem. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb 

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress