SZCZĘŚLIWY OSOBISTY TALIZMAN RUNICZNY w postaci BRELOKA z inskrypcją runiczną

Weronika_Wer_Osobisty_Talizman_Runiczny6

SZCZĘŚLIWY OSOBISTY TALIZMAN RUNICZNY w postaci BRELOKA z inskrypcją runiczną

Noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia wymarzone i pożądane przez Ciebie wartości, sytuacje wydarzenia, sytuacje. Zależnie od wybranej przez Ciebie intencji, talizman taki wesprze Cię w Twoich kłopotach i problemach zawodowych lub osobistych lub rodzinnych. Pomoże Ci pokonać trudności, przyciągnie szczęście i obfitość lub miłość, radość lub bogactwo i sukces.
Kamień – serpentynit, orientacyjne wymiary: ok 7cm x4cmx1cm
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane i malowane trwałym kolorem.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress