SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY DOM – RUNICZNY MAGICZNY TALIZMAN – AMULET OCHRONNY dla DOMU ? WISIOR z inskrypcją runiczną

Talizman Bezpieczny Dom - Weronika Wer

SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY DOM – RUNICZNY MAGICZNY TALIZMAN – AMULET OCHRONNY dla DOMU – WISIOR z inskrypcją runiczną

Talizman – Amulet Szczęśliwy i Bezpieczny Dom stworzony jest specjalnie dla domu lub mieszkania. Powieszony nad drzwiami wejściowymi do domu czy mieszkania będzie chronił dom, jego mieszkańców i ich majątek przed atakami i szkodliwymi wpływami energetycznymi oraz zagrożeniami i stratami majątkowymi. Ochroni przed negatywnymi okolicznościami i przykrymi sytuacjami, odstraszy złodziei i niesprzyjających i wrogich ludzi, wesprze rodzinę w kłopotach i problemach rodzinnych, pomoże członkom rodziny pokonać trudności i rozwiązać domowe konflikty. Wniesie radosną, rodzinną atmosferę, wzmocni dobrą energię w domu, przyciągnie do domu bezpieczeństwo szczęście, obfitość, dobrobyt, miłość, radość i spokój.
Kamień serpentynit. Wymiary ok 7cm x4cmx1cm
Amulet jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane i malowane trwałym kolorem.
Każdy z Amuletów i Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu. 

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

 

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress