Spojrzenie w przyszłość

Spojrzenie w przyszłość - Weronika Wer

Spojrzenie w przyszłość

Abstrakcja
Malarstwo energetyczne – obraz autorstwa łódzkiej artystki malarki Idawer, czyli mojego autorstwa
w galerii w Łodzi
akryl na płótnie, sygnowany Idawer
wymiary: 60cm x 70cm

Jest to obraz energetyczny, który silnie promieniuje określoną energią i oddziałuje, odblokowuje i harmonizuje czakramy: czakram 2 i 5. Pracuje na poziomie energii z realizowaniem potencjału osobistego, otworzeniem kreacji, wyrażaniem się, komunikacją, wolnością osobistą, seksualnością. Łączy czakram sakralny z czakramem gardła, pomaga w tworzeniu i kreacji, asertywnym wyrażaniu swoich potrzeb osobistych, usprawnieniu komunikacji, uwolnieniu się z niechcianych zobowiązań i sytuacji, odblokowaniu i realizowaniu swojego potencjału seksualnego. 
Jest to w swojej stylistyce nowoczesny abstrakcyjny obraz, mocno i sugestywnie poruszający emocje widza. Wykonany został na płótnie, wysokiej jakości farbami akrylowymi, w żywej kolorystyce. Niepowtarzalny, inspirowany nurtem sztuki impresjonistycznej i abstrakcyjnej. Doda charakteru współczesnym nowoczesnym wnętrzom lub będzie doskonałą propozycją na oryginalny prezent.

Boki obrazu są jego kontynuacją i są zamalowane w tej samej kolorystyce, dlatego obraz może być powieszony bez ramy. Na zamówienie mogę wykonać autorską ramę. Posiada uchwyt do zawieszenia na ścianie. Obraz sprzedawany jest bez ramy.

Sprzedam Obraz!!!
Może ktoś ma chęć…..
CENA AUTORSKA 
…i Ty możesz zostać mecenasem sztuki 

chętnych proszę o kontakt: 666 205 751 pozdrawiam ciepło Weronika Wer Idawer

 

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress