RUNICZNY TALIZMAN SUKCESU ZAWODOWEGO ? Naszyjnik z Karneolem z inskrypcją runiczną

Talizman Sukcesu Weronika Wer Idawer

RUNICZNY TALIZMAN SUKCESU ZAWODOWEGO – Naszyjnik z Karneolem z inskrypcją runiczną 

Talizman ten noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia SUKCES zawodowy, POWODZENIE w pracy i karierze zawodowej, wesprze Twój ROZWÓJ ZAWODOWY. Talizman Sukcesu Zawodowego pracuje z energią pierwszego czakramu podstawy i drugiego czakramu sakralnego. Pomoże Ci pokonać trudności w pracy, dokonać zmian pracy lub też znaleźć nową pracę, zgodną z twoimi oczekiwaniami i marzeniami i dającą Ci możliwość zrealizowania twoich talentów i możliwości oraz dalszego rozwoju. Otworzy Cię na korzystne dla ciebie zmiany w sferze zawodowej i finansowej. Wzmocni Twoje prosperity! Pomoże Ci pokonać trudności, problemy z zarabianiem pieniędzy i realizowaniem swoich planów zawodowych.
Kamień – karneol, orientacyjne wymiary: wys. 3,0cm x śr. 2,0cm, także koral pomarańczowy 
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

 

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress