RUNICZNY TALIZMAN POCZUCIA WARTOŚCI – BRANSOLETKA z WISIORKIEM z Cytrynu z inskrypcją runiczną

 

10428095_724546507623090_3350182075300289534_n

RUNICZNY TALIZMAN POCZUCIA WARTOŚCI – BRANSOLETKA z WISIORKIEM z Cytrynu z inskrypcją runiczną

Talizman Poczucia Wartości noszony przy sobie wzmocni Twoje poczucie wartości, miłość do siebie, odwagę, asertywność i pewność siebie! Pracuje z energią trzeciego czakramu. Pomoże Ci pokochać siebie. Weprze Cię w asertywnym wyrażaniu siebie. Pomoże Ci odzyskać zaufanie do siebie oraz wiarę we własne siły i możliwości. Wesprze Cię w Twoim rozwoju osobistym, transformacji siebie i wprowadzaniu zmian w życie.
Kamień – cytryn czerwony, orientacyjne wymiar: 2,5cm x 1,5cm x 0,5cm 
Bransoletka: rzemień gładki naturalny – czarny
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne – możliwe różne kolory. Talizman jest pakowany ozdobny woreczek, znaki runiczne są grawerowane i malowane trwałym kolorem. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizman może być w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub na łańcuszku lub też jako wisiorek na bransoletce.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne to ręcznie wykonana przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, biżuteria energetyczna z naturalnych kamieni, takich jak agaty, jadeity, rodonity, kryształy górskie, korale, awenturyny, lawa wulkaniczna i inne z grawerowanymi znakami runicznymi. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz również zamówić dla siebie indywidualny talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, skrypt runiczny ochronny lub mandalę!
Jeśli chcesz zamówić zapraszam, kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress