RUNICZNY TALIZMAN NAMIĘTNOŚCI i EROTYKI – BRANSOLETKA z Koralem z inskrypcją runiczną

RUNICZNY TALIZMAN NAMIĘTNOŚCI i EROTYKI - Weronika Wer

RUNICZNY TALIZMAN NAMIĘTNOŚCI i EROTYKI – BRANSOLETKA z Koralem z inskrypcją runiczną

Talizman Namiętności i Erotyki pracuje z energią erotyki i seksualności na poziomie pierwszego czakramu podstawy i drugiego czakramu sakralnego. Noszony przy sobie otworzy Cię, Twój umysł i Twoje ciało na sex, erotykę i miłość w wymiarze fizycznym. Rozbudzi w Tobie namiętność i pasję, przyciągnie do Twojego życia romans. Pomoże Ci znaleźć właściwego, dopasowanego fizycznie partnera seksualnego lub rozbudzi ogień i namiętność w istniejącym już związku, pomoże Ci rozwiązać erotyczne problemy w relacji.
Kamień – koral, orientacyjne wymiary: średnica 1,4cm
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne to ręcznie wykonana przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, biżuteria energetyczna z naturalnych kamieni, takich jak agaty, jadeity, rodonity, kryształy górskie, korale, awenturyny, lawa wulkaniczna i inne z grawerowanymi znakami runicznymi. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę! Możesz również zamówić dla siebie indywidualny talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, skrypt runiczny ochronny lub mandalę! Jeśli chcesz zamówić zapraszam, kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress