RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI i EROTYKI – BRANSOLETKA z Jaspisem z inskrypcją runiczną

talizman miłości i erotyki - Weronika Wer
RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI i EROTYKI – BRANSOLETKA z Jaspisem z inskrypcją runiczną
Talizman MIŁOŚCI i EROTYKI pracuje z energią serca, miłości i seksualności na poziomie pierwszego czakramu podstawy, drugiego czakramu sakralnego i czwartego czakramu serca. Noszony przy sobie otworzy Cię na miłość w każdym wymiarze, tym uczuciowym i tym fizycznym. Otworzy Cię na uczucia i przyciągnie do Twojego życia MIŁOŚĆ. Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera i zakochać się lub zharmonizuje istniejący już związek. Otworzy Cię na sex, pomoże Ci rozwiązać erotyczne problemy w relacji. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w relacjach osobistych. 
Kamień ? jaspis czerwony, wymiary śr. 1cm
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Sznurki lub rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb
 

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress