RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI – BRANSOLETKA z WISIORKIEM z inskrypcją runiczną

Talizman miłości - Weronika Wer

RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI – BRANSOLETKA z WISIORKIEM z inskrypcją runiczną

Talizman Miłości noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia MIŁOŚĆ. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w relacjach osobistych i towarzyskich. Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera lub zharmonizuje istniejące już związki.
Kamień kwarc różowy, wymiary orientacyjne średnica 1,2cm
Bransoletka: rzemień gładki naturalny – czarny
Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Talizman jest pakowany ozdobny woreczek, znaki runiczne są grawerowane i malowane trwałym kolorem. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress