RUNICZNY TALIZMAN DOBREJ KOMUNIKACJI – BRANSOLETKA z AMAZONITEM z inskrypcją runiczną

Weronika_Wer_Talizman_Dobrej_Komunikacji

RUNICZNY TALIZMAN DOBREJ KOMUNIKACJI – BRANSOLETKA z AMAZONITEM z inskrypcją runiczną

Talizman Dobrej Komunikacji noszony przy sobie pomoże Ci w komunikacji z innymi, ułatwi ci wyrażanie własnego zdania i mówienie NIE. Weprze Cię w asertywnym wyrażaniu siebie. Wzmocni Cię w sporach w kontaktach zawodowych. Pomoże Ci zharmonizować konflikty w relacjach osobistych i rodzinnych.
Kamień – amazonit i kryształ górski, orientacyjne wymiary największego kamienia: 2,5cmx1,5cmx0,5 cm,
Bransoletka: rzemień gładki naturalny – czarny
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne – możliwe różne kolory. Talizman jest pakowany ozdobny woreczek, znaki runiczne są grawerowane i malowane trwałym kolorem. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress