Runiczny talizman bogactwa – bransoletka z wisiorkiem z inskrypcją runiczną

 

talizman1_money_Wero_25_big

RUNICZNY TALIZMAN BOGACTWA – BRANSOLETKA Z WISIORKIEM z inskrypcją runiczną

Noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia bogactwo, rozmnoży Twoje pieniądze, wzmocni Twoje prosperity, przyciąganie do Twojego życia pieniądze! Otworzy Cię na obfitość. Pomoże Ci pokonać trudności, problemy z zarabianiem pieniędzy.
Kamień – onyks, orientacyjne wymiary: 0,7cm x 0,7cm x 0,7cm
Bransoletka – rzemyk pleciony w kolorze pomarańczowym, czarnym, niebieskim, różowym lub czerwonym.
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-)) Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress