RUNICZNY OSOBISTY TALIZMAN MIŁOŚCI – BRANSOLETKA z inskrypcją runiczną

RUNICZNY OSOBISTY TALIZMAN MIŁOŚCI - Weronika Wer

RUNICZNY OSOBISTY TALIZMAN MIŁOŚCI – BRANSOLETKA z inskrypcją runiczną

Talizman ten pracuje z energią miłości. Noszony przy sobie otworzy Cię i przyciągnie do Twojego życia MIŁOŚĆ. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w relacjach osobistych. Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera lub zharmonizuje istniejący już związek.
Kamień – mokait, orientacyjne wymiary: ok 3,5cm x 2cm x 0,3cm
Bransoletka: rzemień gładki naturalny – czarny
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne – możliwe różne kolory. Talizman jest pakowany ozdobny woreczek, znaki runiczne są grawerowane i malowane trwałym kolorem. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress