RUNICZNY OSOBISTY TALIZMAN DOBREJ FORTUNY ? Naszyjnik z Onyksem z inskrypcją runiczną

Talizman Dobrej Fortuny - Weronika Wer

RUNICZNY OSOBISTY TALIZMAN DOBREJ FORTUNY – Naszyjnik z Onyksem z inskrypcją runiczną

Talizman Dobrej Fortuny niesie ze sobą energię SZCZĘŚCIA i OBFITOŚCI. Pracuje z energią pierwszego czakramu podstawy, drugiego czakramu sakralnego, trzeciego czakramu splotu słonecznego i szóstego czakramu trzeciego oka. Noszony przy sobie poprawi twoje PROSPERITY i przyciągnie do Ciebie Szczęśliwy Los, otworzy Cię na powodzenie w grach losowych, korzystne zbiegi okoliczności i przyciągnie do Twojego życia SZCZĘŚCIE. 

Kamień – Onyks, orientacyjne wymiary: ok 3,5cm x 2,0cm x 0,8cm 
Wykończenia i dodatki posrebrzane i srebrne. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne to ręcznie wykonana przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, biżuteria energetyczna z naturalnych kamieni, takich jak agaty, jadeity, rodonity, kryształy górskie, korale, awenturyny, lawa wulkaniczna i inne z grawerowanymi znakami runicznymi. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz również zamówić dla siebie indywidualny talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, skrypt runiczny ochronny lub mandalę!
Jeśli chcesz zamówić zapraszam, kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress