RUNICZNE ŚCIEŻKI PRZEZNACZENIA – WARSZTATY RUNICZNE WERONIKI WER 18-19 MAJ, W ŁODZI

runy szare

Runiczne Ścieżki Przeznaczenia

 

Dywinacja Run, czyli praktyczna wiedza i sztuka interpretacji Run

 

prowadzi Weronika Wer – 18-19 maj 2013, Łódź

Warsztaty runiczne przeznaczone są dla osób, które chcą zapoznać się z wiedzą o runachsposobach dywinacji runicznej ipraktycznym zastosowaniu run w rozkładach wróżebnych.  Warsztaty są dla tych, którzy chcą nauczyć się wróżyć, prognozować przyszłość i odkrywać tajniki przeznaczenia za pomocą wyroczni runicznej.

Warsztaty są propozycją wkroczenia w świat run ? ich świat magii, energii i ich niezwykłych możliwości. Warsztaty przygotują Cię do samodzielnej pracy z runami – poznasz runy, zapoznasz się z ich znaczeniami i energiami, dowiesz się, jak interpretować ich przesłania, nauczysz się, jak wróżyć z run i jak stosować runy w technikach dywinacyjnych. W programie wiele ćwiczeń praktycznych.

Warsztaty prowadzi Weronika Wer – runistka, numerolog, wizjonerka, jasnowidz, wróżka, doradca życiowy i duchowy, trenerka ds. rozwoju osobistego i zdobywania samoświadomości, malarka. Runami, ezoteryką i parapsychologią interesuje i zajmuje się od ponad 20 lat. Współpracuje z mediami – jest twórczynią i redaktorką autorskiej audycji ?Rozmowy z Weroniką? w radio Parada, prowadziła programy ezoteryczne w telewizji, publikuje horoskopy na Wirtualnej Polsce. Interesuje ją niezwykle złożona natura człowieka oraz mechanizmy i schematy zachowań ludzkich. Prowadzi doradcze konsultacje indywidualne, warsztaty i kursy, prognozuje przyszłość, interpretuje sny, tworzy amulety ochronne i talizmany, maluje mandale. W swojej pracy wykorzystuje intuicję, empatię, talenty jasnowidzenia, doświadczenie i wiedzę z zakresu run, numerologii, różnych technik dywinacyjnych, ezoteryki, astrologii, psychologii i psychoterapii. Prognozuje przyszłość interpretując głównie runy w rozkładach indywidualnych i partnerskich oraz korzystając z numerologii – tworząc portrety numerologiczne i opierając się na cyklach numerologicznych. Uważa jednak, że nasz los i nasza przyszłość nie są zdeterminowane, a prognozowanie daje nam tylko pewne znaki i wytyczne na ścieżce naszego życia, pozostawiając każdemu własną wolę i wybór. Dodatkowe info: weronikawer.bloog.pl

 

TERMIN: 18-19 maj: sobota 10.00 ? 18.00, niedziela 10.00 ? 17.00

 

MIEJSCEŁódź, ul. Legionów 27

 

KOSZT: 400 zł, uczestnictwo w kursie warunkuje wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 150 zł,ilość miejsc ograniczona. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia warsztatów.

DLA OSÓB PRZYJEZDNYCH ISTNIEJ MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA TANIEGO NOCLEGU NA MIEJSCU.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt: tel. 666?205?751

13.05.2013 r.

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress