W poszukiwaniu sensu życia… czyli jak odnaleźć swoją drogę, miłość i radość życia ;-)) Warsztaty rozwoju osobistego i duchowego z Weroniką Wer

 10610803_695942860483455_460376719203505197_n

W poszukiwaniu sensu życia… czyli jak odnaleźć swoją drogę, miłość i radość życia ;-))
Warsztaty rozwoju osobistego i duchowego z Weroniką Wer

To kolejne, z cyklicznych spotkań warsztatowych z Weroniką Wer ;- ))
Są to warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i duchowego, mające charakter indywidualnej, wewnętrznej, procesowej i arte-terapeutycznej pracy w grupie.

Są takie momenty w naszym życiu, kiedy mamy wszystkiego serdecznie dosyć! Kiedy nie wiemy, co ze sobą zrobić i w jakim kierunku zmierzać dalej? Kiedy czujemy, że musimy coś zmienić w swoim życiu, tylko nie wiemy jak? Kiedy jesteśmy na zakręcie życia i boimy się podejmować decyzje, bo nie widzimy, co jest za zakrętem?

Dla kogo?

Niejeden i niejedna z Was jest obecnie właśnie na rozstaju dróg swojego życia. Czas mija, to co do tej pory funkcjonowało w Twoim życiu, jako Twoja zwyczajna codzienność odeszło bezpowrotnie. Związek, który miał być na całe życie, zakończył się z wielkim hukiem i zostałaś/łeś sam. Praca, której tyle poświeciłaś/łeś okazała się tylko zarabianiem pieniędzy i już nie cieszy. Brakuje Ci pasji, wigoru i sensu życia. Nie wiesz, co robić i jak żyć? Nie radzisz sobie ze swoimi problemami… Masz dość! I co dalej?
Jak ułożyć sobie życie? Gdzie i w czym szukać pocieszenia? Jak budować nowe relacje? Jak znaleźć miłość i spełnienie? Jak znaleźć właściwego partnera? Jak zachować wolność i być w związku? Jak odzyskać namiętność? Jak się realizować zawodowo, by odnaleźć pasję? Jak zarabiać sensowne pieniądze? Jakie podjąć decyzje? Jak zacząć na nowo? I w ogóle czego tak naprawdę chcesz? Mnożą się pytania, a odpowiedzi wciąż brak.

To są trudne pytania, na które warto sobie odpowiedzieć. Więc może już czas się zatrzymać i poszukać siebie, znaleźć odpowiedzi na swoje pytania i odzyskać smak życia! Może czas najwyższy, aby zmienić perspektywę, nabrać dystansu do swoich problemów, poszukać rozwiązań, określić się na nowo i odnaleźć swoją nową drogę życia!

Jeśli: poszukujesz odpowiedzi na pytania egzystencjalne, jesteś po trudnych przejściach i bolesnych rozstaniach, twoje tematy zawodowe i finansowe, pozostawiają wiele do życzenia, czujesz się samotny lub pogubiona w życiu, szukasz wsparcia, poszukujesz nowej perspektywy życiowej i pragniesz zmian, chcesz zostawić za sobą trudną przeszłość i problemy, chcesz zacząć na nowo żyć i wreszcie cieszyć się życiem, chcesz poznać ciekawych i podobnych do siebie ludzi, to zapraszam Cię na te warsztaty, które pomogą Ci odkryć na nowo siebie i przywołać w sobie smak miłości, pasji i radości życia!

Nad czym i jak będziemy pracować?

Podczas warsztatów będziemy szukać odpowiedzi na Twoje pytania, będziemy żegnać trudną przeszłość i problemy oraz konstruować na nowo Twoją drogę życia. Będziemy badać różne aspekty Twojej sytuacji, aby lepiej zrozumieć Twoje uwarunkowania, wzorce i schematy. Będziemy na nowo określać priorytety i wartości w Twoim życiu. Będziemy szukać sposobu, jak lepiej radzić sobie z porażkami, wypaleniem zawodowym, samotnością, brakiem wzajemności i odrzuceniem oraz jak w bardziej świadomy sposób podejmować decyzje, wybierać sobie pracę, budować relacje i tworzyć satysfakcjonujące związki.

Warsztaty będą miały charakter indywidualnej pracy procesowej i arte-terapeutycznej w grupie oraz wewnętrznej pracy duchowej. Każdy z uczestników będzie samodzielnie i indywidualnie pracował nad swoimi problemami przy wsparciu Weroniki Wer i całej grupy. W trakcie zajęć będą wykorzystywane techniki, narzędzia i ćwiczenia z różnych form terapii i pracy ze sobą i energią – takich jak aromaterapia, muzykoterapia.

Sam zdecydujesz z jakim tematem chcesz pracować!

Podczas warsztatów będziemy szukać odpowiedzi na Twoje pytania i problemy…

Spotkania warsztatowe składają się z 7-ciu tematycznych paneli warsztatowych:

„Ty i historia Twojego życia, czyli pożegnanie przeszłości i problemów”

„Kim jesteś? Dokąd idziesz? I po co Ci to wszystko? A czego chce Twoja dusza?”

"Twoja teraźniejszość, czyli analiza Twojego obecnego życia"

„O Twojej drodze życiowej, czyli czego potrzebujesz, jakie masz priorytety i cele? czego chcesz? i na czym Ci zależy”

„Intencyjne rysowanie Mandali Twojego Nowego Życia, czyli jak się odnaleźć i spełnić w życiu”

Warsztaty 1, 2, 3 i 4 „Ty i historia Twojego życia, czyli pożegnanie przeszłości i problemów”, „Kim jesteś? Dokąd idziesz? I po co Ci to wszystko? A czego chce Twoja dusza?”, "Twoja teraźniejszość, czyli analiza Twojego obecnego życia", „O Twojej drodze życiowej, czyli czego potrzebujesz, jakie masz priorytety i cele? czego chcesz? i na czym Ci zależy” będą miały charakter procesowej pracy ze wzorcami i schematami. Będziemy rozmawiać, pisać i wykonywać motywujące, afirmacyjne ćwiczenia terapeutyczne oraz praktyczne ćwiczenia arte-terapeutyczne.
Będziemy żegnać przeszłość i konstruować Twoje nowe życie

Warsztat 5 „Intencyjne rysowanie Mandali Twojego Nowego Życia, czyli jak się odnaleźć i spełnić w życiu” będzie miał charakter arte-teraputyczny, czyli terapia przez tworzenie i sztukę. Mandale to obrazy energetyczne, które są remedium na nasze kompleksy, lęki, codzienne kłopoty i problemy miłosne, zawodowe i życiowe. Tworzenie mandali pomoże Ci, zarówno w sferze świadomej, nadświadomej i podświadomej, poukładać swoje sprawy, zamierzenia i cele. Stworzona przez Ciebie mandala wesprze Cię w pokonaniu trudności i problemów oraz realizacji Twoich zamierzeń i marzeń. Takie właśnie Intencyjne Mandale Nowego Życia będziemy tworzyć na warsztatach, w celu zaafirmowania i wykreowania sobie spełnia w życiu.

O co chodzi?

Chodzi o to, byś mógł się zresetować, odreagować, zmienić perspektywę, nabrać dystansu do swoich problemów, porozmawiać o swoich przejściach i doświadczeniach, popracować ze swoimi problemami i wzorcami, pobyć wspólnie z innymi, podobnie jak ty poszukującymi, fajnymi ludźmi, przeżyć wspólnie ciekawe i wartościowe chwile. Możesz liczyć na kameralną, rodzinną, przyjazną atmosferę i wsparcie.

Kiedy?

…… wkrótce ……

Gdzie?

Miejsce: Łódź

Inwestycja w siebie:
Koszt tych 17 godzinnych warsztatów indywidualnej pracy w grupie – 550zł. Uczestnictwo w warsztatach warunkuje wpłacenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty. Ilość miejsc ograniczona.
Warunki preferencyjne mają osoby, obecnie lub kiedykolwiek pracujące ze mną. Dla osób, które nie dostaną się w tym terminie na warsztaty, istnieje możliwość uczestnictwa w takich warsztatach w późniejszym terminie.
Materiały do ćwiczeń arte-terapeutycznych są wliczone w cenę warsztatu, można także przywieźć swoje narzędzia i media do rysowania i pisania.

Dla uczestników warsztatów, którzy nie maja miejsca na nocleg w Łodzi, jest zrobiona wstępna rezerwacja niedrogiego noclegu: ok 45 zł – 55 zł w pokojach 3 i 4-osobowych z łazienką w sympatycznym schronisku-hotelu młodzieżowym.


Kontakt, szczegółowe info i zapisy:

Weronika Wer 666 205 751

Zapraszam Weronika Wer ;-))

Kto prowadzi warsztaty?

Weronika Wer – prowadząca warsztaty
Weronika Wer trenerka ds. rozwoju osobistego i zdobywania samoświadomości, coach, doradca życiowy, nauczyciel i przewodnik duchowy, arte-terapeutka, malarka, runistka, numerolog, wizjonerka, jasnowidz. Psychologią, psychoterapią, duchowością, ezoteryką i parapsychologią interesuje i zajmuje się od ponad 20 lat. Interesuje ją niezwykle złożona natura człowieka oraz mechanizmy i schematy zachowań ludzkich. Prowadzi doradcze konsultacje indywidualne, kursy i warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i duchowego, prognozuje przyszłość, interpretuje sny, tworzy amulety ochronne i talizmany, maluje mandale. Współpracuje z mediami – jest twórczynią i redaktorką autorskiej audycji “Rozmowy z Weroniką” w radio Parada, prowadziła programy ezoteryczne w telewizji, publikuje na Wirtualnej Polsce. W swojej pracy wykorzystuje doświadczenie i wiedzę z zakresu rozwoju duchowego, psychologii, psychoterapii i ezoteryki oraz intuicję, empatię i talenty jasnowidzenia.

Info: www.weronikawer.bloog.pl, www.latarniaswiagomosci.com

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress