Portal Sprecyzowania Planów Zawodowych i Rozwoju Zawodowego – Piramida Sukcesu Zawodowego i Finansowego

Portal Sprecyzowania Planów Zawodowych i Rozwoju Zawodowego - Piramida Sukcesu Zawodowego i Finansowego ? Weronika Wer

Portal Sprecyzowania Planów Zawodowych i Rozwoju Zawodowego – Piramida Sukcesu Zawodowego i Finansowego – Osobista Intencyjna Mandala Runiczna dla Macieja S stworzona w intencji rozwoju zawodowego oraz osiągnięcia sukcesu zawodowego i finansowego.

Mandala mojego autorstwa. Obraz energetyczny 35x35cm namalowany ręcznie na płótnie, (sygnowana przeze mnie Weronika Wer Idawer), jest remedium na kłopoty zawodowe i finansowe. Wspiera rozwój, postęp, powodzenie w pracy, nawiązywanie owocnej współpracy, obfitość, sukces i realizację planów. Pomaga przyciągnąć do naszego życia powodzenie materialne, szczęście i sukces w sprawach zawodowych.
 
Mandale takie wykonuję w intencji przyciągania i wspierania pozytywnych przekonań i afirmacji. Mandale maluję na zamówienie dla indywidualnych osób lub w intencji jakiejś pozytywnej wartości. Do Mandali wykonuję 8-10 stronicową analizę Mandali pod katem – numerologicznym, kolorystycznym, kształtów i interpretację skryptu runicznego. Jeśli chciałbyś/abyś zamówić tą lub inną mandalę lub mandalę wykonaną specjalnie dla Ciebie, to zapraszam, kontakt pod nr. tel. 666 205 751 lub na fb
 

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress