OSOBISTY TALIZMAN WOLNOŚCI i NIEZALEŻNOŚCI ? NASZYJNIK z Amazonitem z inskrypcją runiczną

Weronika_Wer_Talizman_Wolnosci_I_Niezaleznosci

OSOBISTY TALIZMAN WOLNOŚCI i NIEZALEŻNOŚCI – NASZYJNIK z Amazonitem z inskrypcją runiczną

Talizman Wolności i Niezależności noszony przy sobie pomoże Ci uwolnić się z niechcianych i niekorzystnych dla Ciebie sytuacji, układów, spraw i relacji. Pracuje z energią piątego czakramu gardła. Wzmocni Twoją odwagę, samodzielność i pewność siebie. Weprze Cię w asertywnym wyrażaniu siebie i mówieniu NIE. Pomoże Ci odzyskać niezależność i wolność osobistą, przestrzeń życiową, zaufanie do siebie oraz wiarę we własne siły i możliwości.
Kamień: amazonit, wymiary: 2,5cmx1,5cmx0,5 cm. 
Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress