OSOBISTY TALIZMAN ROZWOJU DUCHOWEGO ? BRANSOLETKA z Chalcedonem z inskrypcją runiczną

talizman rozwoju duchowego weronika wer

OSOBISTY TALIZMAN ROZWOJU DUCHOWEGO – BRANSOLETKA z Chalcedonem z inskrypcją runiczną

Talizman Rozwoju Duchowego noszony przy sobie wesprze Cię w Twoim rozwoju duchowym. Pracuje z energią piątego czakramu gardła, szóstego czakramu trzeciego oka i siódmego czakramu korony. Noszony przy sobie otworzy Cię na przestrzenie duchowe i pomoże Ci budować i utrzymywać świadomość. Pomoże Ci pokonać trudności i blokady na Twojej ścieżce duchowej i przyciągnie właściwe dla Twojego rozwoju duchowego wydarzenia, sytuacje, okoliczności i ludzi.
Kamień chalcedon. Wymiary 3cm x 2cm x 1,5cm.
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z talizmanów i amuletów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne to ręcznie wykonana przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, biżuteria energetyczna z naturalnych kamieni, takich jak agaty, jadeity, rodonity, kryształy górskie, korale, awenturyny, lawa wulkaniczna i inne z grawerowanymi znakami runicznymi. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz również zamówić dla siebie indywidualny talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, skrypt runiczny ochronny lub mandalę!
Jeśli chcesz zamówić zapraszam, kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress