OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN ZDROWIA i TALIZMAN SPOKOJU ? BRANSOLETKA FANTAZJA Green&Navy Blue z Nefrytem i z Lapis-lazuli z inskrypcją runiczną

14572797_1119222738155463_6035164274143535507_n

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN ZDROWIA i TALIZMAN SPOKOJU – BRANSOLETKA FANTAZJA Green&Navy Blue z Nefrytem i z Lapis-lazuli z inskrypcją runiczną

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN ZDROWIA noszony przy sobie wzmocni Twoją kondycję fizyczną i zdrowie, poprawi Twoje samopoczucie. Pracuje z energią pierwszej, drugiej, trzeciej czwartej i piątej czakry. Wesprze Cię w czasie choroby i przewlekłych problemów zdrowotnych. Przeznaczony dla osób chorych, osłabionych, będących w trakcie rekonwalescencji oraz dla tych, którzy chcą sobie wzmocnić kondycję zdrowotną i poprawić samopoczucie.
Kamień – Nefryt orientacyjne wymiary: 1,6cmx0,8cmx0,8cm

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN SPOKOJU noszony przy sobie pomoże Ci odzyskać spokój, ciszę, równowagę wewnętrzną, radość i optymizm. Pracuje z energią piątego czakramu gardła, szóstego czakramu trzeciego oka i siódmego czakramu korony. Pomoże Ci wyciszyć się, zrelaksować się, odstresować się, wyjść z dołków emocjonalnych, pokonać chandrę i zharmonizować huśtawkę nastrojów. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w relacjach osobistych, rodzinnych i kontaktach zawodowych. 
Kamień – Lapis-lazuli orientacyjne wymiary: 1,6cmx0,8cmx0,8cm

Wykończenia i dodatki posrebrzane i srebrne. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z talizmanów i amuletów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne to ręcznie wykonana przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, biżuteria energetyczna z naturalnych kamieni, takich jak agaty, jadeity, rodonity, kryształy górskie, korale, awenturyny, lawa wulkaniczna i inne z grawerowanymi znakami runicznymi. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz również zamówić dla siebie indywidualny talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, skrypt runiczny ochronny lub mandalę!
Jeśli chcesz zamówić zapraszam, kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress