OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN ZDROWEJ MIŁOŚCI ? BRANSOLETKA Green z Malachitem z inskrypcją runiczną

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN ZDROWEJ MIŁOŚCI ? Weronika Wer


Talizman Zdrowej Miłości pracuje z energią serca i miłości na poziomie czwartego czakramu – czakramu serca. Noszony przy sobie odblokuje Ci serce na prawdziwe uczucia i otworzy Cię na zdrową, naturalną miłość. Pomoże Ci spełnić się w miłości, znaleźć właściwego partnera i stworzyć wartościowy, zharmonizowany miłosny związek.
Kamień – malachit, wymiary 1cm x 1cm x 1cm 
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751lub na fb

 

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress