OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN WIEDZY i KREATYWNOŚCI ? NASZYJNIK z WISIORKIEM z inskrypcją runiczną

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN WIEDZY i KREATYWNOŚCi -

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN WIEDZY i KREATYWNOŚCI ? NASZYJNIK z WISIORKIEM z inskrypcją runiczną
Talizman Wiedzy i Kreatywności pracuje z energią drugiego czakramu sakralnego i piątego czakramu gardła. Noszony przy sobie otworzy i wzmocni Twoją kreatywność i pomysłowość! Doda Ci zaufania do siebie oraz wiarę we własne siły i możliwości. Weprze Cię w wyrażaniu siebie oraz aktywnym działaniu i realizowaniu swoich planów i pomysłów. Pomoże ci w procesie uczenia się i zdobywania wiedzy oraz potrzebnych ci informacji. Wesprze cię w nauce do egzaminów, sprawdzianów, testów, pisaniu prac i przygotowaniu prezentacji i projektów.
Kamień: amazonit, wymiary: 2,5cmx1,5cmx0,5 cm. 
Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane i srebrne. Amulet jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Amuletów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress