OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN SPEŁNIONEJ MIŁOŚCI ? BRANSOLETKA Elegant z SERCEM Red&Orange z Koralem czerwonym z inskrypcją runiczną

Talizman Spelnionej Miłości - Weronika Wer

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN SPEŁNIONEJ MIŁOŚCI – BRANSOLETKA Elegant z SERCEM Red&Orange z Koralem czerwonym z inskrypcją runiczną

TALIZMAN SPEŁNIONEJ MIŁOŚCI pracuje z energią serca i miłości na poziomie pierwszej czakry podstawy, drugiej czakry sakralnej i czwartej czakry serca. Noszony przy sobie otworzy Cię na MIŁOŚĆ i uczucia. Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera i spełnić się w miłości oraz stworzyć szczęśliwy związek lub zharmonizuje istniejącą już relację.
Kamień – koral czerwony, wymiary 2cm x 1,8cm x 0,7cm.
BRANSOLETKA z kolekcji ELEGANT – dla tych kobiet, które cenią sobie elegancję, jakość, minimalizm i artyzm.
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress