OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI i PRZYJAŹNI ? Różana BRANSOLETKA z Agatem z inskrypcją runiczną

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI i PRZYJAŹNI ? Weronika Wer

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI i PRZYJAŹNI ? Różana BRANSOLETKA z Agatem z inskrypcją runiczną

Talizman Miłości i Przyjaźni pracuje z energią serca, miłości, empatii i przyjaźni na poziomie czwartego czakramu – czakramu serca. Noszony przy sobie otworzy Ci serce, otworzy Cię na miłość, uczucia i relacje z innymi. Pomoże Ci budować nowe przyjaźnie i partnerskie kontakty oraz zharmonizować istniejące już znajomości, relacje i związki. Pomoże Ci odświeżyć uczucia miłości i przyjaźni i rozwiązać problemy i konflikty w relacjach. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w kontaktach z ludźmi. 

Kamień ? agat w pięknym kolorze fuksji, średnica ok 1,5cm
Wykończenia i dodatki posrebrzane i srebrne. Sznurki lub rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress