OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI i EROTYKI – BRANSOLETKA ORANGE FANCY ELEGANCE z Karneolem z inskrypcją runiczną

TalizmanMiłości i Erotyki - Weronika Wer

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI i EROTYKI – BRANSOLETKA ORANGE FANCY ELEGANCE z Karneolem z inskrypcją runiczną – Made with Love by Weronika Wer Idawer

TALIZMAN MIŁOŚCI I EROTYKI pracuje z energią serca, miłości, erotyki, namiętności i seksualności na poziomie pierwszej czakry podstawy, drugiej czakry sakralnej i czwartej czakry serca. Noszony przy sobie otworzy Cię na miłość w każdym wymiarze, tym uczuciowym i tym fizycznym. Otworzy Cię na uczucia i namiętność. Przyciągnie do Twojego życia MIŁOŚĆ. Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera i zakochać się lub zharmonizuje istniejący już związek. Otworzy Cię na sex, pomoże Ci rozwiązać erotyczne problemy w relacji. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w relacjach osobistych. 
Kamień – karneol, orientacyjne wymiary: dł. 2cm x śr. 1cm
BRANSOLETKA z kolekcji FANCY ELEGANCE, to propozycja dla kobiet, które cenią sobie elegancję, prostotę, jakość i minimalizm.
Wykończenia i dodatki posrebrzane i srebrne. Łańcuszek posrebrzany. Talizman jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne to ręcznie wykonana przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, biżuteria energetyczna z naturalnych kamieni, takich jak agaty, jadeity, rodonity, kryształy górskie, korale, awenturyny, lawa wulkaniczna i inne z grawerowanymi znakami runicznymi. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz również zamówić dla siebie indywidualny talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, skrypt runiczny ochronny lub mandalę!
Jeśli chcesz zamówić zapraszam, kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress