OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI – BRANSOLETKA z WISIORKIEM z inskrypcją runiczną

Osobisty Talizman Miłości - Weronika Wer

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI – BRANSOLETKA z WISIORKIEM z inskrypcją runiczną

Talizman ten noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia MIŁOŚĆ. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w relacjach osobistych i towarzyskich. Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera lub zharmonizuje istniejący już związek.
Kamień: agat różowy, średnica ok 1,5cm
Bransoletka: rzemyk gładki czarny lub pleciony w kolorze: czarnym, jasno-różowym, ciemno-różowym, biało-czarnym, białym. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak jadeity, rodonity, kryształy górskie, koral, awenturyny, mokaity i inne. Są to talizmany runiczne, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz również zamówić dla siebie indywidualny kamyczek runiczny, urodzeniowy kamyczek runiczny, skrypt runiczny ochronny, amulet, talizman lub mandalę!
Jeśli chcesz zamówić zapraszam, kontakt 666 205 751 lub na fb

 

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress