OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN BOGACTWA MONEY ? Bransoletka White&Black ELEGANT z kolekcji ELEGANCE z Koralem z inskrypcją runiczną – Made with Love by Weronika Wer Idawer

talizman pieniędzy - money, Weronika Wer

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN BOGACTWA MONEY – Bransoletka White&Black ELEGANT z kolekcji ELEGANCE z Koralem z inskrypcją runiczną – Made with Love by Weronika Wer Idawer

Talizman Bogactwa niesie ze sobą energię PIENIĘDZY i BOGACTWA. Pracuje z energią pierwszego czakramu podstawy, drugiego czakramu sakralnego i trzeciego czakramu splotu słonecznego. Noszony przy sobie poprawi Twoje PROSPERITY, otworzy Cię na powodzenie w sferze materii i przyciągnie do Twojego życia BOGACTWO. Pomoże Ci trudności materialne oraz osiągnąć sukces finansowy, przyciągnie do Ciebie pieniądze i dobrobyt.

Kamień – koral czerwony, wymiary 1,5cm x 1cm x 0,5cm
BRANSOLETKA z kolekcji ELEGANCE – dla tych kobiet, które cenią sobie elegancję, jakość, minimalizm i artyzm.
Bransoletka: rzemień pleciony – srebrny i czarny. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
 
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne to ręcznie wykonana, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, przez Weronikę Wer, biżuteria energetyczna z naturalnych kamieni, takich jak agaty, jadeity, rodonity, kryształy górskie, korale, awenturyny, lawa wulkaniczna i inne z grawerowanymi znakami runicznymi. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz również zamówić dla siebie indywidualny talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, skrypt runiczny ochronny lub mandalę!
Jeśli chcesz zamówić zapraszam, kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress