OSOBISTY RUNICZNY AMULET UWOLNIENIA I ROZWOJU ? BRANSOLETKA z Inskrypcją runiczną

Weronika_Wer_Amulet_Uwolnienia_i_Rozwoju

OSOBISTY RUNICZNY AMULET UWOLNIENIA I ROZWOJU – BRANSOLETKA z Inskrypcją runiczną

Amulet uwolnienia i rozwoju noszony przy sobie wzmocni Twoją odwagę, asertywność i pewność siebie! Pomoże Ci uwolnić się z niechcianych i niekorzystnych dla Ciebie sytuacji, układów, spraw i relacji. Weprze Cię w asertywnym wyrażaniu siebie i mówieniu NIE. Pomoże Ci odzyskać wolność osobistą, przestrzeń życiową, zaufanie do siebie oraz wiarę we własne siły i możliwości. Wesprze Cię w Twoim rozwoju osobistym, transformacji siebie i wprowadzaniu zmian w życie.
Kamień: amazonit, koral, jadeit, wymiary największego 2,5cmx1,5cmx0,5 cm. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Amulet jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Amuletów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress