OSOBISTY RUNICZNY AMULET TRANSFORMACJI I ZMIAN ? BRANSOLETKA z Koralem z inskrypcją runiczną

Amulet Transformacji I Zmian - Weronika Wer

OSOBISTY RUNICZNY AMULET TRANSFORMACJI I ZMIAN – BRANSOLETKA z Koralem z inskrypcją runiczną

Amulet Transformacji i Zmian noszony przy sobie doda Ci odwagi do podejmowania decyzji i pomoże Ci dokonać zmian w życiu, także tych trudnych i niejednokrotnie odkładanych, przez strach i obawy. Pracuje z energią pierwszego czakramu podstawy, drugiego czakramu sakralnego i piątego czakramu gardła. Amulet ten pomoże Ci pokonać trudności i lęki i dokonać zmian w życiu zawodowym, rodzinnym, osobistym i towarzyskim, zgodnie z twoimi oczekiwaniami i marzeniami, dając Ci możliwość zrealizowania twoich talentów i możliwości oraz dalszego rozwoju. Otworzy Cię na korzystne dla ciebie zmiany w każdej sferze życia i wesprze Cię w transformacji siebie. Wzmocni Twoją siłę i moc wewnętrzną, poczucie wartości, miłość do siebie, odwagę, asertywność i pewność siebie!

Kamień – koral, orientacyjne wymiary: średnica 1,4cm. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane i srebrne. Amulet jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne to ręcznie wykonana przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, biżuteria energetyczna z naturalnych kamieni, takich jak agaty, jadeity, rodonity, kryształy górskie, korale, awenturyny, lawa wulkaniczna i inne z grawerowanymi znakami runicznymi. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz również zamówić dla siebie indywidualny talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, skrypt runiczny ochronny lub mandalę!
Jeśli chcesz zamówić zapraszam, kontakt 666 205 751 lub na fb

 

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress