OSOBISTY RUNICZNY AMULET PRZEBUDZENIA – NASZYJNIK Z Kryształem górskim z inskrypcją runiczną

Amulet Przebudzenia - Weronika Wer

OSOBISTY RUNICZNY AMULET PRZEBUDZENIA – NASZYJNIK Z Kryształem górskim z inskrypcją runiczną 

Amulet Przebudzenia noszony przy sobie pomoże Ci się przebudzić, otworzy Cię na przestrzenie duchowe i pomoże Ci budować, podwyższyć i utrzymywać stan świadomości. Amulet ten pracuje z szóstym czakramem Trzeciego Oka i siódmym czakramem Korony. Wesprze Cię w Twoim rozwoju duchowym. Pomoże Ci pokonać trudności, przyciągnie właściwe dla Twojego rozwoju duchowego wydarzenia, sytuacje, okoliczności i ludzi.

Kamień kryształ górski. Wymiary 2,5cm x 1,5cm x 1cm. 
Wykończenia i dodatki posrebrzane i srebrne. Amulet jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków
Każdy z Amuletów i Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne to ręcznie wykonana przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, biżuteria energetyczna z naturalnych kamieni, takich jak agaty, jadeity, rodonity, kryształy górskie, korale, awenturyny, lawa wulkaniczna i inne z grawerowanymi znakami runicznymi. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz również zamówić dla siebie indywidualny talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, skrypt runiczny ochronny lub mandalę!
Jeśli chcesz zamówić zapraszam, kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress