OSOBISTY RUNICZNY AMULET MOCY I PEWNOŚCI SIEBIE ? NASZYJNIK ELEGANT kolekcji ELEGANCE z Onyksem z inskrypcją runiczną – Made with Love by Weronika Wer Idawer

15181455_1166489140095489_9104245342051327616_n

OSOBISTY RUNICZNY AMULET MOCY I PEWNOŚCI SIEBIE – NASZYJNIK ELEGANT kolekcji ELEGANCE z Onyksem z inskrypcją runiczną – Made with Love by Weronika Wer Idawer

AMULET MOCY i PEWNOŚCI SIEBIE noszony przy sobie wzmocni Twoją siłę i moc wewnętrzną, odwagę, asertywność i pewność siebie. Pracuje z energią pierwszego czakramu podstawy, drugiego czakramu sakralnego, trzeciego czakramu splotu słonecznego. Weprze Cię w pewnym wyrażaniu siebie. Pomoże Ci odzyskać zaufanie do siebie oraz wiarę we własne siły i możliwości. Wesprze Cię w rozwiązywaniu problemów zawodowych i kłopotów osobistych oraz trudnych sytuacjach życiowych.
Kamień – onyks, wymiary 1.3cm x 1,3cm x 1,3cm 
Bransoletka w wersji męskiej. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Amulet jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne to ręcznie wykonana przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, biżuteria energetyczna z naturalnych kamieni, takich jak agaty, jadeity, rodonity, kryształy górskie, korale, awenturyny, lawa wulkaniczna i inne z grawerowanymi znakami runicznymi. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz również zamówić dla siebie indywidualny talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, skrypt runiczny ochronny lub mandalę!
Jeśli chcesz zamówić zapraszam, kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress