OSOBISTY RUNICZNY AMULET ASERTYWNOŚCI ? NASZYJNIK z WISIOREM z inskrypcją runiczną

Amulet Asertywności  - Weronika Wer

OSOBISTY RUNICZNY AMULET ASERTYWNOŚCI – NASZYJNIK z WISIOREM z inskrypcją runiczną

Amulet asertywności noszony przy sobie wzmocni Twoją odwagę, asertywność i pewność siebie! Weprze Cię w asertywnym wyrażaniu siebie i mówieniu NIE. Pomoże Ci odzyskać zaufanie do siebie oraz wiarę we własne siły i możliwości. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w relacjach osobistych, rodzinnych i kontaktach zawodowych. Kamień kwarc dymny, wymiary 2,5cmx1,5cmx1,5cm. Talizman jest w ozdobnym woreczku. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress