OCHRONNY AMULET RUNICZNY – BRELOK z inskrypcją runiczną

Weronika_Wer_Runiczny_Amulet_Ochrony3

OCHRONNY AMULET RUNICZNY – BRELOK z inskrypcją runiczną

Noszony przy sobie będzie Cię chronił przed negatywnymi wpływami energetycznymi. Wzmocni Twoją aurę i Twoją energię. Będzie ochraniał przed niekorzystnymi opiniami, sytuacjami i niesprzyjającymi ludźmi. Kamień kwarc dymny, wymiary 2,5cmx1,5cmx1,5 cm. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Amulet jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane. Każdy z Amuletów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu. 

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress