KOBIETA NA ZAKRĘCIE POD JESIENNYM SŁOŃCEM TOSKANII, 5-12.10.13

toskania

WERONIKA WER I AGNIESZKA MALINOWSKA

 

ZAPRASZAJĄ DO TOSKANII 5-12.10.2013

  

NA NIEZWYKŁĄ WYPRAWĘ

 

?POD JESIENNYM SŁOŃCEM TOSKANII?

  

Z WARSZTATAMI ROZWOJU OSOBISTEGO POD HASŁEM

 

?KOBIETA NA ZAKRĘCIE ŻYCIA?

 

 

  Dla kogo?                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Kobiety i tylko kobiety zapraszamy na fajny babski wyjazd do Toskanii! Zapraszamy zwłaszcza te kobiety, które są po trudnych trudnych przejściach i bolesnych rozstaniach, te które wypaliły się i obecnie są na zakręcie swojego życia i zbierają siły, by zacząć na nowo!

 

Niejedna z nas trzydziestolatek i czterdziestolatek jest obecnie na zakręcie swojego życia. Czas mija, to co do tej pory funkcjonowało w Twoim życiu, jako Twoja zwyczajna codzienność odeszło bezpowrotnie, związek, który miał być na całe życie, zakończył się z wielkim hukiem, zostałaś sama. Praca, której tyle poświeciłaś, okazała się tylko zarabianiem pieniędzy i już nie cieszy. Brakuje ci pasji, wigoru i sensu życia. Nie wiesz co robić i jak żyć? Masz dość! I co dalej?

Jak ułożyć sobie życie? Gdzie i w czym szukać pocieszenia? Jak budować nowe relacje? Jak znaleźć miłość i spełnienie? Jak znaleźć właściwego partnera? Jak zachować wolność i być w związku? Jak odnaleźć namiętność? Jak się realizować zawodowo, by odnaleźć pasję? Jakie podjąć decyzje? Jak zacząć na nowo?

 

To są trudne pytania na które niejedna z nas zwłaszcza w okresie 30 paru ? 40 paru lat próbuje sobie odpowiedzieć. Więc jeśli: poszukujesz tych odpowiedzi, czujesz się samotna i pogubiona w życiu i szukasz wsparcia, poszukujesz nowej perspektywy życiowej i pragniesz zmian, chcesz zostawić za sobą trudną przeszłość i wreszcie cieszyć się życiem, chcesz poznać ciekawe i podobne do ciebie kobiety i nawiązać nowe przyjaźnie orazpragniesz zaznawać więcej miłości, szczęścia i spełnienia w każdej chwili swojego życia, to ten wyjazd szczególnie jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy 😉

 315434_331582370258417_39212136_n.jpg

Po co i o co nam chodzi, czyli cel naszej podróży?

 

Chodzi nam o to, by się zresetować, odreagować, odpocząć, zmienić perspektywę, nabrać dystansu do swoich problemów, pobyć wspólnie w kobiecych energiach, przeżyć wspólnie ciekawe i wartościowe chwile, pozwiedzać piękną Toskanię, porozmawiać z kimś o swoich przejściach i doświadczeniach, popracować z tematem radości życia, spełniania się zawodowo, miłości i budowania relacji.

Chcemy miło spędzić czas w babskim gronie, śmiać się, dobrze jeść, pić i się świetnie bawić!

  

Możesz liczyć na:

 

Kameralna, rodzinną, przyjazną atmosferę i babskie wsparcie, ciekawe przeżycia i fajne wrażenia, piękne krajobrazy, dobra zabawę, wyśmienite, włoskie jedzenie i dobre wino 😉

1342452204864.jpg

1238213_526991440712018_1468175822_n.jpg

Dlaczego Toskania?

Niewiele regionów na świecie może się równać się z Toskanią pod względem harmonii połączenia urody i bogactwa krajobrazu. Charakterystyczny dla tej okolicy jest pagórkowaty pejzaż ciemnozielonych, smukłych cyprysów, srebrzystych drzew oliwnych, złotożółtych pól słoneczników i oczywiście ciemnofioletowych winogron w winnicach Chanti.Jesień to czas prawdziwego smakowania Toskanii – tłoczenia oliwy, ostatnich winobrań, polowań na dziczyznę, zbierania grzybów i długich jesiennych biesiad w rodzinnych trattoriach w cieple wielkich kamiennych kominków. I my tam właśnie jedziemy 😉

Nasza wyprawa odbędzie się poza głównymi szlakami turystycznymi. Będziemy miały czas na niespieszne cieszenie się chwilą, przesiadywanie w klimatycznych knajpkach i delektowanie się przepysznymi, aromatycznymi smakami włoskich potraw i win.

To wyprawa osobista dla kobiet, które chcą zatrzymać się na chwilę, by odkryć na nowo siebie i przywołać w sobie smak miłości, pasji i radości życia!

9455_517955731557912_2107097325_n.jpg

Co będziemy robić i zwiedzać, czyli jakie przewidujemy atrakcje turystyczne i jak się bawimy?

Zwiedzimy średniowieczną Sienę ? wejdziemy na Torre del Mangia, pospacerujemy po Il Campo, gdzie odbywa się słynny festiwal Palio i zjemy lunch w trattorii popijając Chanti z pobliskiej winnicy.

siena12.jpg

Odwiedzimy Lukkę z jej dębową wieżą, pochodzimy po murach obronnych i odwiedzimy ogród botaniczny oraz wysoką położoną Volterrę – miasto wampirów o alabastrowej cerze. Obowiązkowo pojedziemy do Pizy na Plac Cudów i wejdziemy na otwartą ponownie dla turystów – Krzywą Wieżę. Zobaczymy też średniowieczny Manhatan czyli wieże w San Giminiano oraz San Galgano – opuszczone opactwo cystersów.

krzywa_wieża_piza_toskania.jpg

Następnie zrelaksujemy nasze obolałe od wchodzenia po schodach stopy w termalnych wodach Calidrio Terme Etrusche w Venturina lub Terme di Cassiciana. Jeśli zostanie czasu zobaczymy aleję cyprysów w drodze do Bolgerhi i prześliczne Casagnetto Carducci, gdzie zachwycimy się widokiem na Morze Tyreńskie i zarysy wyspy Elby.

Będzie też okazja do porannej jogi na łonie natury, podszlifowania umiejętności zdrowego gotowania, wieczornych zwierzeń i zawarcia przyjaźni.

film_2_02.jpg

Nad czym i jak będziemy pracować?

 

W trakcie pobytu odbędą się warsztaty:

 

dwa 3-4 godzinne spotkania warsztatowe:

 

?Ty i historia Twojego życia, czyli pożegnanie przeszłości?

 

?Rozmowy o nowym życiu, czyli jak się spełnić?

oraz jeden 6-godzinny warsztat arte-terapeutyczny:

 

?Intencyjne Malowanie Mandal Nowego Życia?

 

 

Podczas wszystkich warsztatów będziemy szukać odpowiedzi na pytania:

Czym jest dla nas szczęście i spełnienie? Jak poradzić sobie z doświadczeniami i urazami z przeszłości? Czym jest dla nas miłość? Jak zbudować harmonijny, zdrowy i przyjazny związek? Jak kochać bez cierpienia? Czy potrafimy być same? Jak radzić sobie z samotnością? Jak zachować wolność w relacji? Jak być sobą w związku i w pracy? Jak nie zatracić siebie wśród innych? Czego oczekiwać i nie oczekiwać od życia?

 

Spotkania warsztatowe ?Ty i historia Twojego życia, czyli pożegnanie przeszłości? i ?Rozmowy o nowym życiu, czyli jak się spełnić? będą miały charakter procesowy. Będziemy rozmawiać i wykonywać praktyczne ćwiczenia terapeutyczne.

Będziemy żegnać przeszłość i konstruować swoje nowe życie 😉

Będziemy badać różne aspekty naszych sytuacji, aby lepiej zrozumieć swoje uwarunkowania, wzorce i schematy. Przyjrzymy się naszym fascynacjom i obsesjom związanym z miłością i mężczyznami. Będziemy szukać sposobu, jak lepiej radzić sobie z porażkami, wypaleniem zawodowym, samotnością, brakiem wzajemności i odrzuceniem oraz jak w bardziej świadomy sposób podejmować decyzje, wybierać sobie pracę, budować relacje i tworzyć satysfakcjonujące związki.

 mandala-slubna-Weronika-Wer-Idawer.jpg

Warsztat ?Intencyjne Malowanie Mandal Nowego Życia? będzie miał charakter arte-terapeutyczny, czyli terapia przez tworzenie i sztukę.Mandale to obrazy energetyczne, które są remedium na nasze kompleksy, lęki, codzienne kłopoty i problemy miłosne i życiowe. Pomagają nam poukładać nasze sprawy, zamierzenia i cele, pokonać trudności i przyciągnąć do naszego życia zadowolenie, miłość, powodzenie, szczęście i sukces. Takie właśnie Intencyjne Mandale Nowego Życia będziemy malować na zajęciach w celu zaafirmowania sobie spełnia w życiu. W programie zajęć również motywujące, afirmacyjne ćwiczenia terapeutyczne.

 

 

Kiedy?

Jesienią, od 5 do 12 października 2013

 

 181872_322449774505010_188757391_n.jpg

Gdzie, czyli miejsce gdzie będziemy rezydować i spać?

 

Toskania, Włochy

z9874368Q,Toskania--Wlochy--Region-w-srodkowych-Wloszech-ze-.jpg

Rezydencja Toskańska   Spokojnie położona piękny kamienny dom na wzgórzu, z widokiem na Toskanię. Idealna baza wypadowa do zwiedzania popularnych i charakterystycznych miejsc w Toskanii. Dom posiada apartamenty w pełni wyposażone w aneks kuchenny, telewizję satelitarną, prysznic/WC.

Transport, czyli jak i czym dostaniemy się na miejsce?

Lecimy do Toskanii samolotem. Wylot z Warszawy, do Warszawy dojazd we własnym zakresie. Przelot samolotem Warszawa ? Piza. W Pizie wynajmujemy samochód na czas pobytu i dojeżdżamy na miejsce docelowe do rezydencji Toskańskiej.

  

Ile nas, czyli przewidywana ilość uczestniczek wyprawy?

 

Wyjazd przewidziany jest na min 8 maks osób, tylko Kobiety.

Ile, czyli jaka wartość inwestycji w siebie?

3 500,00 zł od osoby (w kwotę wliczone są koszta: przelotu, noclegów, warsztatów, ubezpieczenia podróżnego, kwota nie obejmuje kosztów wyżywienia i kosztów biletów wstępu do obiektów turystycznych).

Istnieje możliwość zakupienia sobie biletu we własnym zakresie, wtedy koszty wyjazdu do ustalenia indywidualnie z organizatorem.

Wyżywienie – będziemy jadać w lokalnych knajpkach i restauracjach oraz będziemy same, wspólnie na miejscu przygotowywać posiłki wg toskańskich przepisów. Szacowane koszty na wyżywienie i bilety wstępu do obiektów turystycznych, to ok. 150 ? 300 euro.

Kontakt, zapisy i dodatkowe info:

Ponieważ jest niewiele czasu prosimy o szybkie decyzje, bo bardzo chcemy z Wami pojechać do Toskanii!

Agnieszka Malinowska ? 503 020 376

Weronika Wer ? 666 205 751

Kim jesteśmy, czyli kto organizuje i kto prowadzi warsztaty?

Agnieszka Malinowska ? organizator logistyczny i przewodnik wycieczki

Agnieszka Malinowska od 15 lat prowadzi z dużym powodzeniem własne biuro podróży Selectholidays. Od 20 lat podróżuje po Europie i ostatnio coraz więcej po świecie. Jest świadomą siebie, niezależną, pełną radości kobietą, prywatnie mamą 2 dzieci. Lubię zdrowo gotować i się jogować. W Toskanii była już wielokrotnie i chętnie podzieli się swoim doświadczeniem.

Info: www.selectholidays.pl.

Weronika Wer ? organizator i prowadząca warsztaty

Weronika Wer trenerka ds. rozwoju osobistego i zdobywania samoświadomości, coach, doradca życiowy, nauczyciel duchowy, arte-terapeutka, malarka, runistka, numerolog, wizjonerka, jasnowidz. Psychologią, psychoterapią, duchowością, ezoteryką i parapsychologią interesuje i zajmuje się od 20 lat. Interesuje ją niezwykle złożona natura człowieka oraz mechanizmy i schematy zachowań ludzkich. Prowadzi doradcze konsultacje indywidualne, kursy i warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i duchowego, prognozuje przyszłość, interpretuje sny, tworzy amulety ochronne i talizmany, maluje mandale. Współpracuje z mediami – jest twórczynią i redaktorką autorskiej audycji ?Rozmowy z Weroniką? w radio Parada, prowadziła programy ezoteryczne w telewizji, publikuje horoskopy na Wirtualnej Polsce. W swojej pracy wykorzystuje intuicję, empatię, talenty jasnowidzenia, doświadczenie i wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii, ezoteryki, różnych technik dywinacyjnych, astrologii, run, numerologii.

Info: www.weronikawer.bloog.pl

Zapraszamy Weronika Wer i Agnieszka Malinowska 😉

   14.09.2013 r.  

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress