Gwiazda Sukcesu, Obfitości i Bogactwa

Mandale_Weroniki_Wer_Idawer_6

Gwiazda Sukcesu, Obfitości i Bogactwa – Osobista Mandala Runiczna stworzona dla Uli w intencji sprecyzowania i zrealizowania planów zawodowych i osiągnięcia sukcesu zawodowego i finansowego.

Mandala mojego autorstwa. Obraz energetyczny 30x30cm namalowany ręcznie na płótnie, (sygnowana przeze mnie Weronika Wer Idawer), jest remedium na kłopoty zawodowe i problemy finansowe. Wspiera rozwój, postęp, powodzenie w pracy, nawiązywanie owocnej współpracy, obfitość, sukces, realizację planów. Pomaga przyciągnąć do naszego życia powodzenie materialne, szczęście i sukces w sprawach zawodowych.


Mandale takie wykonuję w intencji przyciągania i wspierania pozytywnych przekonań i afirmacji. Mandale maluję na zamówienie dla indywidualnych osób lub w intencji jakiejś pozytywnej wartości. Do Mandali wykonuję 8-10 stronicową analizę Mandali pod katem – numerologicznym, kolorystycznym, kształtów i interpretację skryptu runicznego. Jeśli chciałbyś/abyś zamówić tą lub inną mandalę lub mandalę wykonaną specjalnie dla Ciebie, to zapraszam, kontakt pod nr. tel. 666 205 751 lub na fb Mandale takie wykonuję w intencji przyciągania i wspierania pozytywnych przekonań i afirmacji. Mandale wykonuje na zamówienie dla indywidualnych osób lub w intencji jakiejś pozytywnej wartości. Do Mandali wykonuję 8-10 stronicową analizę Mandali pod katem – numerologicznym, kolorystycznym, kształtów i interpretację skryptu runicznego. Jeśli chciałbyś/abyś zamówić tą lub inną mandalę lub mandalę wykonaną specjalnie dla Ciebie, to zapraszam, kontakt pod nr. tel. 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress