Gwiazda Obfitości, Bogactwa i Dostatku

Mandale_Weroniki_Wer_Idawer_7

Gwiazda Obfitości, Bogactwa i Dostatku – Osobista Mandala Runiczna stworzona dla Krystyny w intencji osiągnięcia sukcesu finansowego i zawodowego oraz poprawy i ustabilizowania sytuacji materialnej.

Mandala mojego autorstwa. Obraz energetyczny 30 x 30cm namalowany ręcznie na płótnie, (sygnowana przeze mnie Weronika Wer Idawer), jest remedium na problemy finansowe i zawodowe. Wspiera obfitość i sukces ,rozwój, postęp, powodzenie w pracy, realizację planów. Pomaga przyciągnąć do naszego życia powodzenie materialne, stabilizację zawodową i materialną, szczęście i sukces w sprawach finansowych i zawodowych.

Mandale takie wykonuję w intencji przyciągania i wspierania pozytywnych przekonań i afirmacji. Mandale maluje na zamówienie dla indywidualnych osób lub w intencji jakiejś pozytywnej wartości, afirmacji. Do Mandali wykonuję 8-10 stronicową analizę Mandali pod katem – numerologicznym, kolorystycznym, kształtów i interpretację skryptu runicznego. Jeśli chciałbyś/abyś zamówić tą lub inną mandalę lub mandalę wykonaną specjalnie dla Ciebie zapraszam, kontakt nr. tel. 666 205 751

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress