Intencyjne Malowanie Osobistych Mandal Afirmacyjnych Warsztaty z Weroniką Wer – 11 kwiecień 2015, Łódź

Intencyjne Malowanie Osobistych Mandal Afirmacyjnych

Warsztaty z Weroniką Wer – 11 kwiecień 2015, Łódź

Mandala wytchnienia i ukojenia niebieska

Tam, gdzie narodzi się mandala, istnieje chaotyczna przestrzeń do oczyszczenia, uświęcenia, do harmonijnego wypełnienia przy użyciu figur geometrycznych, a na samym końcu do pokolorowania, wsłuchując się w pozytywne wibracje naszej duszy.

C.G.Jung

Warsztat ma charakter arte-teraputyczny, czyli terapia przez tworzenie i sztukę. Mandale to obrazy energetyczne, które są remedium na nasze kompleksy, lęki, codzienne kłopoty i problemy miłosne, zawodowe i życiowe. Tworzenie Osobistej Mandali pomoże Ci, zarówno w sferze świadomej, nadświadomej i podświadomej, poukładać swoje sprawy, zamierzenia i cele. Stworzona przez Ciebie mandala wesprze Cię w pokonaniu trudności i problemów oraz realizacji Twoich zamierzeń i marzeń.

Takie właśnie Intencyjne Osobiste Mandale Afirmacyjne będziemy tworzyć na warsztatach, w celu przyciągnięcia i wsparcia Twoich marzeń i pozytywnych, przekonań oraz zaafirmowania i wykreowania sobie spełnienia w życiu.

Więc jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej pracy i finansów? Jeśli nie układa Ci się w związku? Jeśli czujesz się samotna i pogubiona w życiu? Jeśli nie możesz znaleźć właściwego partnera życiowego? Jeżeli poszukujesz nowej perspektywy życiowej? Jeżeli potrzebujesz zmian w swoim życiu osobistym lub zawodowym? Jeśli chcesz zostawić za sobą trudną przeszłość i cieszyć się życiem! Jeśli pragniesz podążać drogą świadomości i obfitości! Jeśli chcesz poznać ciekawych i podobnych do ciebie ludzi!

Jeśli pragniesz zaznawać więcej miłości, szczęścia, bogactwa i spełnienia w każdej chwili swojego życia, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie! Możesz zacząć od zaraz! Stwórz swoją Intencyjną Osobistą Mandalę Afirmacyjną!

Zapraszam Weronika Wer 😉

Na warsztatach:

Dowiesz się czym jest mandala i jak ją stworzyć?

Poznasz tajniki konstruowania i zasady rysowania i malowania mandali.

Poznasz znaczenia poszczególnych kolorów, kształtów i symboli w mandali.

Nauczysz się dobierania odpowiednich, pasujących do siebie składowych mandali: kolorów, kształtów, figur i symboli.

Nauczysz się, jak określić, sprecyzować i zawrzeć swoją pozytywną afirmację w mandali

i jak namalować mandalę z własną pozytywną intencją. 

Narysujesz lub namalujesz swoją własną Intencyjną Osobistą Mandalę Afirmacyjną!

Dowiesz się, jak interpretować mandalę.

Aby wziąć udział w warsztacie nie trzeba umieć rysować i malować.

Ten warsztat jest dla wszystkich, którzy pragną popracować arte-terapeutycznie i afirmacyjnie nad sobą, poprawić swoje obecne życie i chcą nauczyć się tworzenia mandal.

Każdy z uczestników stworzy swoją Intencyjną Osobistą Mandalę Afirmacyjną

Warsztat według autorskiego pomysłu i programu prowadzi:

Weronika Wer – arte-terapeutka, trenerka ds. rozwoju osobistego i duchowego, coach, doradca życiowy, nauczyciel i przewodnik duchowy, malarka, runistka, numerolog, wizjonerka, jasnowidz. Psychologią, psychoterapią, duchowością i ezoteryką interesuje i zajmuje się od ponad 20 lat. Interesuje ją niezwykle złożona natura człowieka oraz mechanizmy i schematy zachowań ludzkich. Prowadzi doradcze konsultacje indywidualne, kursy i warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i duchowego, tworzy amulety ochronne i talizmany, maluje mandale. Współpracuje z mediami – jest twórczynią i redaktorką autorskiej audycji “Rozmowy z Weroniką” w radio Parada, prowadziła programy ezoteryczne w telewizji, publikuje na Wirtualnej Polsce. W swojej pracy wykorzystuje doświadczenie i wiedzę z zakresu duchowości, psychologii, psychoterapii, arte-terapii i ezoteryki oraz intuicję, empatię, jasnowidzenie i talenty artystyczne.
Info: www.weronikawer.bloog.pl, www.latarniaswiadomosci.com

TERMIN: 11 kwiecień 2015 – sobota 11.00 – 18.00,

MIEJSCE: Łódź

KOSZT: 300 zł, wszystkie materiały są wliczone w cenę warsztatu, ale możesz wziąć ze sobą swoje kredki lub mazaki, cyrkiel, linijki. Uczestnictwo w warsztatach warunkuje wpłacenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty, czyli 150 zł, ilość miejsc ograniczona.

Zapisy i kontakt: tel. 666–205–751

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress